На цвинтарі в Тернополі знайшли боєприпас

ф1Застарілий боєприпас часів Другої світової знайшли під час копання могили на Микулинецькому кладовищі Тернополя.

Як повідомляє Управлінян ДСНС у Тернопільській області, 26 квітня цей застарілий боєприпас, як і ще 5 інших, піротехніки ДСНС знешкодили.

“26 квітня о 14:10 в м. Тернопіль на вул. Микулинецькій на території кладовища під час копання могили виявлено мінометну міну калібру 82 мм часів Другої світової війни. Того ж дня о 14:00 в с. Озерна Зборівського району група піротехнічних робіт під час обстеження території виявила 5 артилерійських снарядів калібру 76, 105 та 150 мм часів Другої світової війни”, – йдеться в повідомленні рятувальників.

Вилучені боєприпаси фахівці вивезли у спеціально відведені місця і знищили шляхом контрольованого підриву.

Загалом із початку цього року піротехніки Управління ДСНС у Тернопільській області виявили та знешкодили 160 вибухонебезпечний предметів.

Рятувальники наголошують, що при виявленні вибухонебезпечних або схожих на них предметів не можна їх навіть торкатися, а тим більше намагатися перенести. У жодному разі не користуватися поблизу засобами зв’язку, бо це може спровокувати вибух. Про можливу небезпеку треба негайно повідомити оточуючих і телефонувати у Службу порятунку за номером «101».