«На три поспіль хороших гонки поки що не вистачає сил», – тернополянин Дмитро Підручний

Наші біатлоністки завоювали «бронзу» в естафеті на етапі Кубку світу з біатлону в Антхольці
Наші біатлоністки завоювали «бронзу» в естафеті на етапі Кубку світу з біатлону в Антхольці

Тернополянин Дмитро Підручний доволі вдало виступив на Кубку світу з біатлону в Антхольці (Італія).

Нагадаємо, шостий етап Кубку світу з біатлону вже завершився. Чоловіча команда, у складі якої змагався тернопільський біатлоніст Дмитро Підручний, показала хороші результати. Так, в естафеті наші спортсмени були сьомими.

Читайте також. Кубок світу з біатлону: тернополянин Дмитро Підручний – дев’ятий у гонці переслідування

Як повідомляють у Федерації біатлону України, після першого етапу у виконанні тернополянина Дмитра Підручного українська команда зайняла своє місце наприкінці першої десятки. Згодом Артем Тищенко, Артем Прима і Сергій Семенов завоювали сьоме місце.

Як стверджують фахівці Федерації біатлону України, стрільба хлопців була недостатньо якісною, щоби претендувати на участь у квітковій церемонії. Але збірній України все ж вдалося обійтися без штрафних кіл, чим не може похвалитися більшість команд. Перемогу ж тут святкувала збірна Норвегії.

Читайте також. Кубок світу з біатлону: тернополянка Анастасія Меркушина показала себе блискуче

- Відчувається, що вчора виклався на повну, недостатньо відновився, спав погано, та й сьогодні біглося не дуже добре, - сказав потім, коментуючи свій виступ в естафетній гонці на сайті Федерації біатлону України, Дмитро Підручний. - Учора без проблем терпів до кінця, а сьогодні на останньому колі вже не було сил. На три поспіль хороших гонки поки що не вистачає сил. Чому зробив промахи? Треба поговорити з тренерами, проаналізувати. Може, сам помилився, може десь вітер піддував.

Відтак у Кубку націй наша команда впевнено зберігає сьому позицію, ще більше відірвавшись від суперників з Канади та Італії. Лідерство утримує збірна Норвегії, яка завдяки перемозі відірвалась від німецької збірної вже на 284 очки. Також норвежці перехопили лідерство і в заліку естафетних гонок, до тепер випереджують росіян, які цього разу в естафеті були п’ятими.

Читайте також. Біатлон: чоловіки тупцюють на місці, жінка — прогресує

Щодо гонки переслідування, то Дмитру Підручному вдався просто блискучий персьют - наголошують фахівці. «Особливо вразило «королівське» останнє коло, на якому Дмитро показав абсолютно кращий час і зумів відіграти чотири позиції, фінішувавши дев’ятим. Та й за чистим часом в гонці у цілому в нього високий сьомий час, - йдеться на сайті Федерації біатлону України. Але переможцем цієї гонки став німецький біатлоніст Сімон Шепп.

Українці після набраних в Італії балів ідуть досить щільно: Сергій Семенов, Артем Прима та Дмитро Підручний займають зараз 40, 41 і 43 місця, відповідно.

Читайте також. Кубок Світу з біатлону: успішно провів гонку тернополянин Дмитро Підручний

Додамо, що шостий етап Кубку світу з біатлону ознаменувався першим подіумом для українських біатлоністів. Наша жіноча збірна стала третьою в естафеті: Юля Джима, Валя Семеренко, Наталя Бурдига та Ольга Абрамова.

Довідково. У календарі Кубку світу настає двотижнева пауза перед наступним етапом, що відбудеться у чеському Нове-Место. Але наші кращі спортсмени вирушають в Отепяя, де візьмуть участь у чемпіонаті Європи, який стартує у найближчу середу.

Софія Левицька