На травневі свята Росія готується до масштабного виступу на сході України – нардеп

indexГоловне завдання влади для урегулювання ситуації на сході країни – це попередити подальші захоплення будівель сепаратистами. Таку думку в ефірі Еспресо.TV висловив народний депутат від «Батьківщини» Геннадій Москаль.

«Влада має працювати зараз на попередження. Ми не маємо надалі допускати того, що сталося в Луганську, Харкові та Донецьку. А потім вже працювати по факту, який стався. Як кажуть лікарі, краще попередити, а ніж потім лікувати», – сказав він.

Він також зазначив, що необхідно сконцентрувати великі сили правоохоронців на сході країни, щоб представники проросійських сил уже не ризикнули на подальшу реалізацію своїх планів.

«Сьогодні владі слід готуватись до 1 і 9 травня. Це будуть дуже складні для влади і сходу країни дні.
Рекомендував би також не показувати картинки про масштабні навчання Національної гвардії та МВС, а сконцентрувати їх на Сході. Всі дії можливі тільки тоді, коли буде не менше ніж 2 представники міліції на одного протестувальника. Якщо так буде, вони не ризикнуть щось захоплювати – попротестують, помахають прапорами та й розійдуться додому їсти олів’є», - вважає Москаль.