На тлі падіння світових показників Covid-19 в одній країні вони стрімко зростають (Таблиця)

У Росії фіксують максимальні з лютого добові показники нових випадків коронавірусу. За темпами поширення Covid-19 РФ вийшла на четверте місце в світі і продовжує бути першою в Європі.

Про це свідчать дані сайту Worldometers.

За інформацією ресурсу, за добу 13 червня в світі виявили 300 тисяч нових випадків коронавірусу, з яких найбільше в Індії – 68 тисяч, у Бразилії – 36 тисяч, 28 тисяч у Колумбії і 14 тисяч 723 нових інфікування Covid-19 у Росії. Це четвертий показник серед країн світу.

За добу 11 червня, за повідомленням “Радіо Свобода”, у Росії було підтверджено 13 тисяч 510 нових випадків коронавірусу – це максимальний з середини лютого добовий показник нових випадків у Росії. За цю ж добу 11 червня у Москві було лабораторно підтверджено 6 тисяч 701 новий випадок Covid-19. Це максимальний у столиці РФ показник від 26 грудня минулого року.

Через сплеск заражень коронавірусом у Москві з 12 до 20 червня запроваджений карантин.

Читайте також: У Європі новий лідер за поширенням Covid-19 (Таблиця)

На тлі падіння світових показників Covid-19 добові показники нових випадків коронавірусу у Росії почали стрімко зростати з 7 червня. Тієї доби за показниками нових інфікувань Росія вийшла на перше місце серед країн Європи і продовжує перебувати на цій позиції.

Читайте також: В Україні зафіксували найнижчий за понад рік показник Covid-19

Україна за попередню добу виявилась на 48-му місці у світі за кількістю нових випадків Covid-19. Серед країн Європи за цим показником Україна на 8-мій позиції.

Пандемія Covid-19 у світі триває.