На території Тернопілля вже розмістили 1664 біженці із зони АТО (Фото)

МНСТернопільські рятувальники продовжують надавати допомогу вимушеним переселенцям.

Так, 29 жовтня на залізничному вокзалі Тернополя рятувальники Управління ДСНС України у Тернопільській області зустріли сім’ю з міста Іловайська Донецької області.

Читайте також. Для переселенців створили всі умови, але проголосували тільки 264 людини (Відео)

Приїхали двоє: 26-річний чоловік – інваліда ІІ-ї групи та 38-річна жінка, які покинули свою домівку, зруйновану внаслідок бойових дій і прибули до обласного центру з метою отримання тимчасового притулку на території області.

Прибулих одразу доставили до регіонального координаційного штабу з питань розміщення громадян, які прибувають із районів проведення АТО. Тут їх зареєстрували. Також з ними зустрілись працівники обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді з метою уточнення нагальних потреб та побажань, для надання подальшої допомоги.

Працівники Державної служби України з надзвичайних ситуацій організували доставку вимушених переселенців до тимчасового помешкання та допомогли облаштуватися.

Довідково. На території Тернопільської області розмістили 1664 особи із тимчасово окупованої території та районів проведення АТО, серед них 468 - неповнолітніх і 315 інвалідів та людей похилого віку.

Софія Левицька