На Тернопільському ставі впіймали браконьєрів (Фото)

Браконьєри у час нересту ловили рибу забороненими засобами, зокрема, сіткою.

Як повідомляє сайт Тернопільської міськради, браконьєрами виявились двоє тернополян – жителів Пронятина, які тепер заплатять штраф.

ф1

В ніч на 4 травня працівники управління муніципальної поліції спільно з представниками ГО ПКТМЕ «Скеля» виявили факт незаконного вилову риби під час нерестового періоду на Тернопільському ставі (поблизу мікрорайону Пронятин).

Незаконний вилов риби проводився на території природно-заповідного фонду за допомогою плавзасобу та риболовних сіток. Порушниками виявились двоє місцевих жителів.

На місце події викликали правоохоронні органи для встановлення осіб порушників, визначення розмірів збитків, вилучення вилову та засобів риболовлі, оформлення відповідних актів та одержання пояснень.

Окрім того, інспектор управління муніципальної поліції – громадський інспектор з охорони довкілля на місці оформив два адміністративних протоколи за ч. 1 ст. 91 КУпАП та ч. 4 ст. 85 КУпАП (порушення ст. 63 ЗУ «Про тваринний світ» та п. 3.15 «Правил любительського та спортивного рибальства»).

Читайте також: Нерест: де у Тернополі дозволено ловити рибу (Перелік місць)

Нагадаємо, що 24 лютого 2017 року рішенням сесії міської ради сьомого скликання, внесені зміни та доповнення до Положення про управління муніципальної поліції, якими надано повноваження здійснювати заходи по охороні Тернопільського ставу.

ф2