На Тернопільщині жінки вручну проводять живцювання сотень декоративних порід дерев для лісу (Фото)

На Тернопільщині лісокультурницілі здійснюють вручну догляд за сотнями декоративних порід дерев, щоб згодом висадити їх у лісах, ретельно доглядаючи насадження протягом 3-4 років.

Догляд за молодим лісом – одне із головних завдань у роботі лісівників. Лише завдяки цьому, можна виростити високопродуктивні насадження. Тому жодне лісництво не обходиться без лісокультурниць.

Всю клопітку роботу у Коропецькому лісництві державного підприємства “Бучацьке лісове господарство” виконують жінки-трудівниці, а саме: Андрущак Наталія, Василик Ольга, Гов’як Ірина та Тимків Галина. Всі вони добросовісно відносяться до роботи та високоякісно її виконують.

Їх робота полягає у постійній турботі про майбутній ліс. Спочатку вони проводять посів лісового насіння в розсадниках, потім — живцювання таких декоративних порід, як туя, ялівець, модрини, ялини, самшит вічнозелений та багато інших порід. Догляд здійснюється вручну, ретельно доглядаючи насадження протягом 3-4 років.

Також їхня роболісокультурницта полягає у тому, що вони висаджують сіянці у грунт під відкритим небом, а потім весь сезон проводять догляд за ними. Кілька разів виполюють, звільняючи від бур’янів, підливають їх, плекають, немов малих дітей. Тож у період його найактивнішого росту ці трудівниці вкладають максимум сил і знань.

Лісокультурниці завжди пам’ятають про те, що вони тримають у свої руках майбутні високопродуктивні ліси.