На Тернопільщині планують реалізувати понад 10 тис. ялинок

Лісогосподарства Тернопільщини запланували реалізувати у період новорічних свят понад 10 тис. ялинок, повідомили в прес-службі Тернопільського ОУЛМГ.

Новорічні свята вже близько, а отже, час купувати ялинку. Тернопільське обласне управління лісового та мисливського господарства пропонує для реалізації звичайні ялинки та ялинки вирощені у горщиках. 

На новорічні свята жителі Тернопільщини зможуть прикрасити свій будинок живою ялинкою вирощеною у спеціальному горщику, що дозволить навесні висадити її на дачі або у дворі будинку. Окрім того підприємствами управління будуть реалізовуватися зрубані новорічні ялинки, які заготовляються на спеціальних плантаціях для вирощування новорічних ялинок та не завдають шкоди лісовому господарству.

Придбати маленькі зелені красуні пропонують:

ДП «Тернопільський лісгосп», +380978538446 – Дунець Арсен;

ДП «Чортківський лісгосп», + 380678002817 – Горбуль Василь;

ДП «Бережанський ЛГМ», +380989716579 – Кустов Володимир;

ДП «Кременецький лісгосп», +380673506955 – Колінчук Сергій;

ДП «Бучацький лісгосп», + 0970747309 – Починок Ігор.

Усі новорічні ялинки будуть маркувати спеціальними уніфікованими засобами:

самоклейними етикетками із штрих-кодом;

пластмасовими бирками-стяжками.

Ці засоби розриваються при спробі їх зняття і тим самим унеможливлюється їх повторне використання, що засвідчує законність походження таких ялинок.

Спеціальні уніфіковані засоби містять індивідуальний номер та відповідний йому штрих код, який заноситься у Систему електронного обліку деревини. У Системі ЕОД вносяться дані щодо постачальника, його підпорядкованості і форми власності. Перевірка походження ялинки відбувається шляхом введення номеру із уніфікованого засобу, який прикріплений до ялинки, на сайті www.ukrforest.com/check. Якщо інформація на сайті відсутня, це може свідчити про сумнівне походження ялинки.