На Тернопільщині знайшли людське тіло, що пролежало в полі два місяці (Фото)

ф1За цей час тіло перетворилось на мумію і встановити особу буде складно.

Як повідомляє ГУ Нацполіції у Тернопільській області, людський кістяк випадково знайшов комбайнер, який працював на кукурудзяному полі в Збаразькому районі.

“Муміфіковане тіло невідомої людини посеред поля виявили на Збаражчині. 12 листопада о 14:08 на лінію “102” надійшло повідомлення від диспетчера одного із сільськогосподарських товариств району. Додзвонювач повідомив, що у полі між Збаражем та селом Стриївка комбайнер, який працював на полі, виявив кістки людини”, – повідомили в поліції про обставини страшної знахідки.

Правоохоронці, які прибули на виклик, за допомогою експерта встановили, що це кістяк чоловіка.

“Період смерті приблизно два місяці. Фахівці стверджують, що вологий клімат та ґрунт пришвидшили розкладання тканини”, – додали в поліції.

Встановити його особу поліція сподіваєтсья за допомогою аналізу ДНК. Начальник Збаразького відділення поліції Віталій Присяжнюк каже, що тіло та кістки в поганому стані і встановити особу важко.

Поліція за допомогою експертів буде встановлювати особу та причину смерті знайденого чоловіка. Факт внесений в єдиний реєстр досудових розслідувань, відповідно до статті 115 ККУ (“умисне вбивство”).

Правоохоронці опублікували фото знайденого в полі невідомого чоловіка.

ф1