На Тернопільщині злодіїв “застукали” на місці злочину (Фото)

PM495image001

Один із зловмисників, відігнувши металевий лист, проник до середини чужого гаража, а його спільник залишився на вулиці, аби пильнувати за ситуацією. Та прогледів. Обох крадіїв збаразькі поліцейські взяли оперативно та без зайвого шуму. 

Як розповів керівник Збаразького відділення поліції Віталій Присяжнюк, співробітники групи реагування патрульної поліції нічної пори обстежували територію міста. Близько третьої години ночі на одній з вулиць, де розміщений гаражний кооператив, помітили легковик з причепом. Обійшовши територію, виявили  чоловіка, що нервово роззирався навколо. Як з’ясувалося, це був  один із крадіїв, котрого спільник залишив пильнувати за обстановкою, повідомляє прес-служба Нацполіції Тернопільської області.

Читайте також: У Тернополі побили депутата і поліцейського

У самому гаражі в цей час господарював інший любитель легкої наживи.

Зловмисники на цей час уже добряче настаралися задля власного збагачення. Мало того, що пошкодили  металевий каркас гаража, вже встигли винести звідти чимало чужого майна.

Поліцейські встановили, що обоє крадіїв – місцеві, вже раніше мали проблеми із законом. Вирішується питання щодо оголошення їм підозри та обрання міри запобіжного заходу.

PM354image002