На Тернопільщині запроваджують особливий режим – СБУ буде відпрацьовувати антидиверсійні заходи

ф1Особливий режим може бути запроваджений на транспорті з 27 до 29 вересня.

Як повідомляє управління СБУ в Тернопільській області, упродовж трьох днів силовики проводитимуть спеціальні навчання, в ході яких будуть відпрацьовувати протидію терористичним та диверсійним групам.

“Протягом трьох днів на території регіону суб’єкти боротьби з тероризмом виконають практичні завдання з виявлення та знешкодження групи умовних диверсантів, яка за легендою діятиме у кількох локаціях Тернополя та низці населених пунктів області.

Відпрацювання силовиками навчальних завдань відбуватиметься в умовах максимально наближених до реальних та передбачає залучення спецтехніки і озброєних правоохоронців. У рамках навчання на окремих територіях також можливе тимчасове запровадження особливого режиму пересування людей та транспортних засобів”, – повідомили в СБУ.

Відтак мешканців Тернополя та інших населених пунктів області попереджають про можливу появу озброєних людей у спецобладунках, яких не варто боятись. Також в СБУ попереджають, що до 29 вересня можливі обмеження в пересуванні та роботі транспорту.

"Управління СБУ в Тернопільській області закликає краян з розумінням поставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців, залучених до проведення навчань", - йдетсья в повідомленні.

При цьому в СБУ закликають мешканців області не втрачати пильності: "Незважаючи на те, що силовики протистоятимуть умовним терористам, правоохоронці звертається до громадян із проханням не втрачати пильність, адже в цей час поряд із навчальними об’єктами у регіоні можуть діяти і реальні злочинці. У випадку виявлення зброї чи вибухових пристроїв, наявності даних про факти прибуття та перебування в регіоні підозрілих осіб, просимо невідкладно повідомити про це, зателефонувавши за номером гарячої лінії УСБУ (0352) 52-90-00 або 102"