На Тернопільщині за минулі вихідні поремонтували 2700 квадратних метрів дороги державного значення (Фото)

11 та 12 травня на замовлення Служби автомобільних доріг у Тернопільській області ремонтні роботи тривали на 4 державних автотрасах.

1

Так, у напрямку Кременця (дорога М-19 Доманове–Ковель–Чернівці-Тереблече) генпідрядник влаштував 1800 тонн ЩМА та 2400 тонн вирівнюючого шару. Ще на двох ділянках продовжили регенерацію старого покриття за допомогою установки РЕКС.

2

Неглибоку ямковість на дорогах Кременець–Біла Церква, Тернопіль–Заліщики, Івано-Франківськ–Бучач–Тернопіль шляховики ліквідовували струменевим методом. За допомогою установки «Мадпатчер» під тиском подається спецсуміш, яка заповнює ямки на дорожньому полотні. Гарячим асфальтобетоном дорожники ремонтували траси Бучач–Чортків–Кам’янець-Подільський, та Тернопіль–Заліщики. За вихідні вдалось ліквідувати 2700 метрів квадратних пошкоджень дорожнього покриття.

3

Сьогодні роботи продовжуються. На міжнародній дорозі Доманове–Ковель–Чернівці–Тереблече шляховики працюють на трьох ділянках: поблизу населенго пункту Білокриниця триває влаштування ЩМА (1200 тонн); вирівнюючий шар (1300 тонн) влаштовують перед райцентром Кременець; регенерацію старого покриття на ділянці протяжністю 1 кілометр проводять поблизу Горинки Кременецького району.

Ліквідація ямковості триває на дорогах: Кременець–Біла Церква, Бучач–Чортків–Кам’янець-Подільський, Тернопіль–Заліщики, Івано-Франківськ–Бучач–Тернопіль та Тернопіль–Бережани. За день заплановано усунути близько 2000 метрів квадратних ямковості.