На Тернопільщині вже “латають” дорогу на Львів і не тільки

дорога-nБільше 6000 квадратних метрів дорожнього покриття відремонтували шляховики Тернопільщини за останній тиждень. 

Про це повідомив сайт ОДА 27 лютого. Найінтенсивніші роботи з аварійного ямкового ремонту проводили на дорогах державного значення. Йдеться про: М-12 «Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка», М-19 «Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече»,  Н-02 «Львів-Тернопіль» та  Н-18 «Івано-Франківськ-Бучач-Тернопіль».

Читайте також. У Тернополі керівники митниці, прокуратури, податкової та міліції отримали на горіхи (Фото, Відео)

Попри ремонти, проїзд забезпечений у повній мірі по всій мережі доріг Тернопілля. Дорожнє покриття на державній і місцевій мережі автошляхів – сухе, лише місцями – мокре. На даний момент тривають аварійний ямковий ремонт, а також очищення водоочисних труб та узбіч.

Читайте також. Безпека на дорогах і нетверезі водії – головний біль тернопільського Автомайдану (Відео)

Нагадаємо, ділянка дороги «Львів-Тернопіль» є однією з найгірших в Україні. Її вже кільканадцять разів обіцяли відремонтувати, зважаючи на важливість у плані логістики. Втім, щороку трасу лише «латають». Робили це навіть напередодні «Євро-2012». Хоча цим шляхом добиралося багато туристів. Саме ремонт дороги між Тернополем і Львовом був одним із пріоритетних планів екс-губернатора Валентина Хоптяна. Він про це говорив усі три роки, коли був на посаді. Утім…