На Тернопільщині виявили 13 незаконних мігрантів

ф1Такі результати операції “мігрант” лише за 5 днів.

Як повідомляє ГУ Нацполіції у Тернопільській області, із 5 лютого на Тернопільщині як і загалом по Україні розпочалася  операція “Мігрант”. 15 днів тривав підготовчий етап, а з 21 лютого поліцейські спільно зі співробітниками міграційної служби розпочали практично-профілактичні заходи.

Правоохоронці  запевняють, їхнє завдання – виявлення іноземців, причетних до погіршення криміногенної ситуації в Україні. До громадяни інших країн, які перетинають наш кордон і перебувають на території України законно, – жодних претензій.
Перші результати профілактичних заходів уже є: виявлено тринадцять нелегальних мігрантів відносно яких прийнято рішення про примусове повернення, також до відповідальності за порушення законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства притягнуто тридцять порушників на яких накладені штрафи на суму майже 14 тисяч гривень.
Щоденно до проведення операції «Мігрант» на Тернопіллі залучаються дільничні офіцери, поліцейські груп реагування патрульної поліції, особовий склад управління патрульної поліції та оперативних підрозділів. Заходи тривають.