На Тернопільщині вийшли на протест через коронавірус: “Будемо перекривати дороги” (Документ, Відео)

Керівник санаторію виступає на акції протесту в Микулинцях. Фото - сайт Микулинецької селищної ради
Керівник санаторію виступає на акції протесту в Микулинцях. Фото – сайт Микулинецької селищної ради

Мешканці селища Микулинці на Тернопільщині категорично проти того, щоб в санаторій неподалік були доправлені на обсервацію громадяни України, яких евакуюють з охопленого коронавірусом Уханя. Офіційної інформації, що евакуйованих з Китаю привезуть саме сюди, немає, однак сьогодні мешканці селища зібрались на протест, а селищна рада провела позаргове засідання сесії. Санаторій днями відвідали представники МОЗ України з метою перевірки на можливість розміщення тут осіб для обсервації через коронавірус.

Як повідомляє сайт громади Микулинець, на сьогоднішній позарговій сесії депутати селищної ради вирішили звернутись до найвищої влади України з тим, щоб евакуйованих з Китаю до санаторію в Конопківці під Микулинцями не привозили.

Про підтримку такого рішення селищної ради письмово заявив і керівник санаторію “Медобори”.

Відповідне рішення сесії та текст звернення до найвищих посадовців України опублікував сайт Микулинецької селищної ради.

ф1ф2ф3ф4

Як повідомляє Тернопільська ОДА у Фейсбук, жодних офіційних рішень щодо розміщення в “Медоборах” евакуйованих через коронавірус з Китаю українців влада Тернопільщини з Києва наразі не отримувала.

Тим часом мешканці Микулинець налаштовані рішуче, як видно з прямого включення із сьогоднішнього мітингу в селищі телеканалу Т-1.

“Будемо перекривати дороги”, – сказала одна з мешканок Микулинець. Чергування на дорогах біля Микулинець місцеві мешканці вже організували, про що свідчить відео, викладене в мережу користувачем Тернополяни Тернопіль.