На Тернопільщині вшанують Героїв Небесної сотні, яким звели новий меморіал (Програма заходів)

ф2Пам’ятник Героям Небесної сотні, зведений у селі Росоховатець Козівського району, відкриють 24 червня. З цього приводу відбудеться цілий ряд урочистих заходів – від богослужіння у храмі і відкриття меморіалу до спортивного турніру на честь загиблих за Україну героїв.

24 черня в селі Росоховатець Козівського району керівники компанії “Агропродсервіс” Іван Чайківський та Андрій Баран разом з громадою села запрошують на патріотично-мистецьке дійство “Яблуневий сад Небесної сотні”.

У програмі великого родинного свята – участь в спільному Богослужінні та освячення пам’ятника Героям Небесної сотні. На новому спортивному майданчику “Трансформер” будуть змагання з міні-футболу, а всі охочі зможуть покрутити педалями на своїх велосипедах по польовому бездоріжжю.

Цього дня в Росохуватці виступатимуть художні колективи з усієї Тернопільщини, працюватиме традиційна українська кухня.

“Цього разу я не тільки один з організаторів, але хочу спробувати свої сили як учасник заходу. Планую брати участь у велоперегонах, – каже генеральний директор компанії “Агропродсервіс” Іван Чайківський. – То ж запрошую усіх, хто вміє гарно працювати і хоче гарно відпочити”.

Організатори оприлюднили програму заходів, що почнуться об 11-ій годині 24 червня.

плакат 70 х 40