На Тернопільщині влада планує провести військові вишколи

images (4)Перший заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Леонід Бицюра пропонує створити в краї загони територіальної оборони, які можуть стати не тільки хорошим підготовчим етапом для тих, хто забажає піти до війська добровольцем, а й надійним захистом для мешканців населених пунктів Тернопільщини, повідомляє сайт Тернопільської ОДА.   

Для членів загонів Леонід Бицюра пропонує провести ряд вишкільних таборів, під час яких вони засвоять навички поводження зі зброєю для захисту власної домівки, здолають власні страхи, стануть впевненішими в собі, вивчать правила поведінки в екстремальних ситуаціях.

“Наразі невідомо скільки часу триватиме конфлікт на сході України, - констатував Леонід Бицюра.- Практика країн, які перебувають у постійному військовому конфлікті, свідчить, що все населення держави повинно бути готовими відбити напад агресора. Це означає, що кожен з дорослих українців повинен вміти поводитися зі зброєю і бути готовим у будь-який момент стати на захист держави”.

У майбутньому на Тернопільщині планується функціонування обласних вишкільних таборів. Наразі ж мова йде про проведення бодай одноденних вишколів для мешканців кожного з районів.