На Тернопільщині вітер валив дерева

рятувальники - вітер валив дерева-літоНа ранок 23 вересня на Тернопільщині внаслідок сильних поривів вітру були повалені дерева.

Як повідомляє Управління ДСНСУ в Тернопільській обалсті, рятувальники в суботу ліквідовували наслідки негоди у двох районах області та в Тернополі, розрізаючи дерева, що впали, а також дерева, що становили загрозу і могли впасти під поривом вітру будь-якої миті:

“О 09:35 в м. Бучач на вул. Галицька, 156, черговий караул 9-ї державної пожежно-рятувальної частини Управління огородив аварійне дерево.

О 10:57 в селищі Скала-Подільська Борщівського району на вул. Паркова черговим караулом місцевої пожежної команди порізано аварійне дерево, що впало на лінію електропередач.

О 14:40 в м. Тернопіль, на вул. Слівенська, 13 черговий караул частини спеціальної пожежної техніки зрізав аварійне дерево через загрозу його падіння на лінію електропередач.

О 17:10 біля с. Звенигород Бучацького району черговим караулом 9-ї державної пожежно-рятувальної частини Управління звільнено проїжджу частину дороги від дерева, яке впало та ускладнило рух автотранспорту", - йдеться в повідомленні рятувальників.