На Тернопільщині відбувся спад промислового виробництва

fgfgУ січні 2020 р. порівняно із січнем 2019-го індекс промислової продукції становив 84,7 відсотка. Про це повідомили в головному управлінні статистики у Тернопільській області.

Зростання випуску продукції спостерігалось у добувній промисловості та розробленні кар’єрів на 2,6%.

– У переробній промисловості обсяги виробництва продукції знизились на 17,2 відсотка, – поінформувала начальник відділу головного управління статистики у Тернопільській області Інна Кутузова.

Зменшення виробництва продукції відбулось на підприємствах з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції – на 53 відсотки, з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів – на 32,1 відсотка, металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання – на 26,7 відсотка, з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності – на 16,9 відсотка.

– Значного зростання промислового виробництва досягнуто на підприємствах текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 21,1% та машинобудування, крім ремонту і монтажу машин і устатковання – на 18,8 відсотка, – поінформувала начальник відділу головного управління статистики у Тернопільській області Інна Кутузова.

За її інформацією у постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря обсяги виробництва продукції знизились на 14%.