На Тернопільщині суха трава горить уже і в містах

пожежа- суха трава палає козирно вденьІз сотрьох пожежв екосистемах, які минулої доби гасили в тернопільській обалсті, три були в містах.

Як повідомляє Управління ДСНСУ у Тернопільській області, зокрема, суху траву гасили в Тернополі та в райцентрах Чортків і Зборів. Люди не постраждали.

Читайте також: Тернопільщину охопили пожежі сухої трави — 27 за добу (Фото)

Ось яку хронологію пожеж в екосистемах 17 квітня навели тернопільські рятувальники:

17 квітня о 16:25 виникла пожежа сухої трави на відкритій території у місті Чортків. Вогнем знищено суху траву площею 1 га. Загорання ліквідовано черговим караулом 6-ї державної пожежно-рятувальної частини Управління.

О 19:20 виникла пожежа сухої трави у Тернопіль на площі 0,8 га. Загорання лівквідовано черговим караулом частини спеціальної пожежної техніки аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління.

О 19:33 виникла пожежа сухої трави на площі 0,02 га поблизу села Охримівці Збаразького району. Загорання ліквідовано черговим караулом 4-ї державної пожежно-рятувальної частини Управління.

О 20:43 виникла пожежа сміття та сухої трави на площі 0,025 га у місті Зборів. Зусиллями чергового караулу 17-ї державної пожежно-рятувальної частини Управління недопущено перекидання вогню на житлову будівлю.