На Тернопільщині страйкували проти продажу землі

Фото: UA  :Суспільне.Тернопіль
Фото: UA :Суспільне.Тернопіль

В Чортківському районі на дорозі М19, біля Горішньої Вигнанки, зранку відбулася акція проти продажу сільськогосподарської землі в Україні.Про це розповів “Новинам” Тернопільської філії Суспільного голова Горішньовигнанської сільської ради Борис Гевко. За його словами, учасники акції вимагатимуть відкликати обидва законопроєкти про продаж землі (№2178, №2178 пункт 10). Організовувала акцію Громадська Спілка «Всеукраїнська Аграрна Рада».

Фото UA  :Суспільне.Тернопіль
Фото UA :Суспільне.Тернопіль

На акцію вишли більше 300 осіб, в основному- це аграрії та пайовики Гусятинського, Заліщицького та Чортківського районів.

За словами заступника начальника Чортківської поліції Миколи Гикавого, аварій і порушень правил дорожнього руху під час акції не було. Також він розповів нашим кореспондентам, що ділянку дороги, де була акція, можна було об’їхати через село Колиндяни Чортківського району. Там від ранку стояв попереджувальний знак.

Люди перекрили дорогу. Ходять пішохідним переходом. Швидкі та пожежні автівки мітингувальники пропускають. Такі ж акції сьогодні провели в 17-ти областях України, повідомила співорганізаторка акції Марія Горбаль.