На Тернопільщині стартували міжнародні змагання служби екстреної допомоги (Фото)

ф5Серед конкурсних завдань медиків швидкої – допомога потерпілому в ДТП на місці, де реально трапилась аварія – змагання проводят ьу максимально наближених до реальних обставин умовах.

Участь у Всеукраїнських змаганнях бригад швидкої допомоги, крім 18-ти команд з різних областей України, беруть 6 команд з-за кордону: 4 команди з Польщі, 3 -з Литви, 1 – з Ізраїлю.

Місцем дислокації змагань традиційно став райцентр Кременець.

Всеукраїнський зимовий чемпіонат бригад екстреної медичної допомоги “Кременецькі медичні ралі – 2018” передбачає як теоретичну частину, зокрема, конференцію, так і практичну.

“Надзвичайно цікава цього року буде ідея з приводу вчасного надання медичної допомоги хворим на гострий інсульт. У цій ситуації не стільки важливе вміння лікувати, скільки вчасно організувати і доправити людину у спеціалізоване відділення”, – каже натхненник змагань завідувач кафедри медицини катастроф та військової медицини ТДМУ ім. І.Горбачевського Арсен Гудима.

Під час змагань команди відпрацьовуватимуть взаємодію з іншими екстреними службами. Конкурсні завдання будут ьяк денні, так і нічні.

"Ми знайшли унікальне місце на Кременеччині, де відбулась реальна ДТП. І цей автомобіль поки що залишається там, оскільки він великий і його важко порізати. Біля цього антуражу ми будемо симулювати масовий випадок і будемо бачити, як взаємодіють команди між собою, з диспетчером, з силовими структурами", – сказав Арсен Гудима.

Минулоріч перемогу у чемпіонаті бригад екстреної медичної допомоги здобула команда Дніпропетровського центру екстреної медичної допомоги, яка сьогодні й підняла державний прапор на честь відкриття змагань.

Фото - сайт ОДА.

ф1ф2ф3ф4ф5