На Тернопільщині рятувальники продовжують пошук жителя Буковини, який зник два дні тому під час купання у Дністрі (Фото)

фото: Борщівський районний відділ Управління ДСНС України у Тернопільській області  (сторінка Фейсбук)
фото: Борщівський районний відділ Управління ДСНС України у Тернопільській області (сторінка Фейсбук)

Про це повідомляє Борщівський районний відділ Управління ДСНС України у Тернопільській області на своїй сторінці у Фейсбук.

Нещастя трапилось ще 29 квітня .

Саме цього дня, о 18 годині 24 хвилини на пункт зв’язку 8 державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Тернопільській області( далі - 8 ДПРЧ) надійшло повідомлення про те, що в селі Устя Борщівського району під час купання в річці Дністер зник із поля зору громадянин 1985 р.н., житель Заставнівського району, Чернівецької області.

На місце події негайно виїхав черговий караул в складі п'яти чоловік пожежно-рятувальної служби Борщівського району.

фото: Борщівський районний відділ Управління ДСНС України у Тернопільській області (сторінка Фейсбук) Бригада рятувальників, яка проводить пошуки зниклої людини на річці Дністер
фото: Борщівський районний відділ Управління ДСНС України у Тернопільській області (сторінка Фейсбук)
Бригада рятувальників, яка проводить пошуки зниклої людини на річці Дністер

Уже на місці події рятувальники провели оперативно-рятувальні заходи щодо пошуку потерпілого, проте результату пошуки не дали.

Наступного дня, 30 квітня, для пошуків було  залучено відділення водолазно-рятувальних робіт аварійно-рятувального загону Управління ДСНС у Тернопільській області у кількості двох чоловік.

Разом із ними пошуки проводять ще п'ятеро рятувальників 8 ДПРЧ міста Борщева.

Станом на сьогодні, йдеться у дописі,  пошуки тривають.