На Тернопільщині провели цікаве дійство — Пластову розколяду (Фото)

На території Великогаївської ОТГ Тернопільський обласний пластовий вишкільний центр зібрав чудове товариство для Пластової розколяди. Зимові свята проводжають розколядою — гучно, весело.

IMG_7145

Після свят Водохреща та Івана Хрестителя закінчується вулична коляда, щедрівки, вертепи. Розколяда важлива тим, що її святкують громадою в колі друзів і родини. На свято приходять з добрим настроєм і позитивними думками. Саме такими були і наші гості, які приїхали з різних куточків Тернопільщини, Києва та навіть США. Всі присутні на початку отримали благословення від преосвященного Владики Дмитра та високопреосвященнішого Владики Нестора. Далі була нагода побачити роботу Тернопільського обласного пластового вишкільного центру за рік. Спільно колядували зі студентами Тернопільського музичного коледжу ім. Соломії Крушельницької. Привітати гостей з розколядою завітали Великогаївський вертеп, підволочиські та великогаївські колядники, козівська Маланка.

IMG_7103

Після чудового колядування, щедрування та засівання завдяки родинному гурту Гребеняків учасники мали змогу ще й танцювати українські народні танці — «Плескач», «Канаду», «Гречаники». Наприкінці спільною молитвою подякували Богові за чудовий вечір, за те, що зібрав усіх у дружньому родинному колі.

IMG_7101

IMG_7015

IMG_7013

IMG_6962

IMG_6896

IMG_6893

IMG_6853

IMG_7157-Pano