На Тернопільщині пройшов двомісячник профілактичної операції «Безпека дорожнього руху — це життя»: які його результати?

фото: Борщівське відділення поліції ГУНП в Тернопільській області; поліцейські сектору реагування патрульної поліції Борщівського відділення поліції
фото: Борщівське відділення поліції ГУНП в Тернопільській області;
поліцейські сектору реагування патрульної поліції Борщівського відділення поліції

У Тернопільській області триває двомісячник профілактичної операції «Безпека дорожнього руху — це життя».

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції Борщівського відділення поліції відзвітували про свою роботу за минулі вихідні у рамках цієї акції.

Ними було проведено відпрацювання забезпечення безпеки дорожнього руху на автодорогах Борщівського району під час якого загалом задокументовано близько 30 порушень правил дорожнього руху, інформує Борщівське відділення поліції ГУНП в Тернопільській області.

Такі заходи, насамперед, спрямовані на зниження кількості дорожньо-транспортних пригод та тяжкості їх наслідків.

Читайте також: Поліцейські Тернопільщини провели для учнів у школах тематичні лекції на тему насилля в сім’ї

Також в ході відпрацювання поліцейські виявили  водія, який керував транспортним засобам в стані алкогольного сп’яніння.

Стосовно порушника складено адмінпротокол за статтею 130 КУпАП.

За це передбачена відповідальність – позбавлення водійського посвідчення на рік і штраф 10,2 тис. грн, а за повторне вчинення цього порушення протягом року — доведеться сплатити суму вдвічі більшу.

«Поліція закликає водіїв та пішоходів дотримуватися правил дорожнього руху, бути уважними і обережними», — нагадують поліцейські автомобілістам.