На Тернопільщині повідомили, що відбувається на автошляхах краю

1Проїзд автомобільними шляхами загального користування державного значення на Тернопільщині забезпечено в повному обсязі, повідомили в Службі автомобільних доріг області .

— Головне для нас — надати можливість безпечно та безперебійно рухатися транспорту. При складних погодних умовах, дорожня техніка працює цілодобово і практично без зупинки. Наразі автошляхи області відкриті для руху всіх транспортних засобів, — коментує начальник Служби автомобільних доріг області Богдан Юлик.

На замовлення обласної дорожньої служби для оперативного подолання наслідків снігопаду задіяно техніку підрядних організацій. Посипку та розчищення автошляхів дорожники розпочали ще вночі. На дорогах працювало 108 одиниць техніки, з яких 63 — піскорозкидачі, 12 — бульдозери та автогрейдери. 35 шляховиків виконали ручну посипку складних ділянок доріг (спуски, підйоми, круті повороти).

Читайте також : 2017-ий став роком масштабного оновлення дорожньої інфраструктури Тернопільщини

Служба автомобільних доріг у Тернопільській області звертається до всіх водіїв з проханням бути уважними та обережними за кермом. Зважати на негоду й не виконувати ризикованих маневрів. Якщо в автомобіля досі літні шини — не вирушайте в дорогу.

Особливо це прохання стосується водіїв фур, які часто не можуть виїхати на складні ділянки доріг через перезавантаженість транспортного засобу, та блокують автомагістралі.

На території Тернопільщини є місця відстою для автотранспорту. Детальніше про їхнє розташування можна прочитати тут. Також, додатково обладнано ще 12 спецмайданчиків при в’їздах на територію Тернопільщини.

У разі, якщо потрібна інформація про стан проїзду автошляхами Тернопільщини, в Службі автомобільних доріг цілодобово працює диспетчер. Зв’язатися з ним можна за номером телефону (0352) 52-65-32.