На Тернопільщині полічили збитки від негоди. Цифра вражає

Аномальні снігопади на Тернопільщині завдали збитків на суму 1 млн. 812 тисяч гривень.

Про це повідомив голова обласної державної адміністрації Степан Барна під час чергового засідання оперативного штабу 16 листопада, передає прес-служба ОДА.

«Ми прийняли рішення, що на вирішення проблем, яких завдала негода, буде спрямовано близько 2 млн. грн. з державного резерву. Крім того, будемо спрямовувати кошти з бюджетів громад та районів. А якщо фінансових ресурсів буде недостатньо, будемо звертатися з клопотаням до Кабінету Міністрів України», – констатував голова ОДА.

Читайте також: Півсотні сіл Тернопільщини на ранок 15 листопада без світла, проїхати у 75 сіл вкрай важко — дані ОДА (Фото)

Очільник краю повідомив, що завдяки допомозі аграрних підприємств вдалося розблокувати під`їзди до десятків населених пунктів.

«80% агропідприємств, які працюють в нашій області, стали нашими союзниками під час ліквідації наслідків негоди. Ми вкотре побачили, наскільки важливо об`єднувати зусилля і разом працювати», - наголосив Степан Барна.

Читайте також: Сильні снігопади повалили дахи у школах Тернопільщини

Нагадаємо, Тернопільська область четверту добу бореться з аномальними снігопадами. З початку стихії створено оперативний штаб реагування, який працює в цілодобовому режимі. В рамках спільної стратегії подолання наслідків стихії задіяно понад тисячу осіб особового складу відповідних служб, які працюють над відновленням повноцінної життєдіяльності населених пунктів області. Тернопільська ОДА зосередила зусилля на вивільненні від снігових заметів магістральних автошляхів загальнодержавного значення та під`їзних шляхів до м. Тернополя.