На Тернопільщині почали вилучати незаконну зброю і боєприпаси

Із 22 квітня на Тернопільщині, як і в усій Україні, почався практичний етап виявлення та вилучення незаконної зброї і боєприпасів.

Як повідомляє ГУ Нацполіції у Тернопільській області, метою таких заходів є безпека: ф1не секрет, що через війну на Сході України в нашій країні значно збільшилась кількість незареєстрованої зброї, а вибухи гранат у конфлвіктах на побутовому ґрунті стали масовими. До цього иешкацні Тернопільщини незаконні боєприпаси могли здати в рамкахмісячників добровільної здачі зброї і уникнути відповідальності за це. Тепер буде по-іншому, кажуть правоохоронці: поліцейські Тернопільщини почали практичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухівки.

22 квітня на Тернопільщині як і загалом по Україні розпочався практичний етап заходів, спрямованих на виявлення та вилучення із незаконного обігу вогнепальної зброї, боєприпасів та вибухових матеріалів.

Зі слів начальника сектору управління карного розшуку ГУНП в Тернопільській області Ігоря Стегновича, загальнодержавні профілактичні заходи розпочалися 19 березня. Майже місяць тривав підготовчий етап. Практичний період продовжуватиметься до 22 травня.

-Ці заходи спрямовані, насамперед, на стабілізацію криміногенної ситуації в області, -каже Ігор Стегнович, – Не секрет, що з початком бойових дій на сході країни чимало небезпечних предметів потрапило на мирні території. Для того, щоб ця та інша нелегальна зброя не стала знаряддям злочину, не призвела до непоправного, усі співробітники поліції Тернопільщини активно залучаються до проведення заходів.

Оперативники карного розшуку, співробітники управління превентивної діяльності, слідства, кінологи, кіберполіція та інші підрозділи задіяні до проведення практичних заходів. При необхідності залучатиметься спецпідрозділ КОРД.