На Тернопільщині першокласників, батьки яких загинули в АТО, до школи повели військові комісари (Фото)

4_1Двох першокласників у Ланівцях та селі Джурині Чортківського району, батьки яких загинули під час участі у АТО захищаючи Україну, відвели до школи районні військові комісари Тернопільського облвійськкомату. Вони разом із матерями першокласників та їхньою ріднею розділили радісні миті свята першого дзвоника.

Про це повідомив представник Західного регіонального медіа-центру Міністерства оборони України Василь Лабай.

За словами старшого офіцера групи по роботі з особовим складом та зв’язках з громадськістю Тернопільського облвійськкомату майора Олени Величанської у Лановецькому та Чортківському районних військкоматах забезпечили першокласників, батьки яких загинули у районі АТО, необхідним шкільним приладдям.

– Районні військові комісари допомогли цим родинам збирати дітей до школи. За кошти, виділені Міністерством оборони, було закуплено канцелярське приладдя. Словом, усе що необхідно дитині аби вона почала навчатися. Також до цієї акції долучилися небайдужі громадяни області, які передали діткам шкільні рюкзаки, – зазначила майор Олена Величанська.

На урочистій частині Дня знань військові комісари вручили діткам подарунки та письмові вітання особисто від Міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака.

2_1

3_1

1_1

5_1