На Тернопільщині незаконно вирубали дуби природно-заповідного фонду (Фото)

лНа Тернопільщині в Чортківському районі на території Улашківського лісництва зловмисники вирубали дуби природно-заповідного фонду.

За інформацією пресслужби Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства, виявили самовільну порубку восьми дерев дуба звичайного 15 квітня під час патрулювання лісових масивів державною лісовою охороною Улашківського лісництва ДП “Чортківське лісове господарство”.

ллллл

Працівники державної лісової охорони підприємства звернулися до Національної поліції України, щоб поліція провела розслідування і задокументувала факти виявленого злочину.

ллл

При проведенні огляду на місці було встановлено, що дерева зрубані у кварталах 65-66 та 68 Улашківського лісництва (об'єкт природно-заповідного фонду).

Із восьми зрубаних дерев три дерева під час звалювання зависли на інших деревах, а п’ять дерев було звалено. Із звалених дерев крадії забрали 20 колод дуба довжиною приблизно по 1,2 м.

лл

Працівники поліції, беручи до уваги залишки слідів на місці події, припускають, що деревину вивозили двома грузовими мікроавтобусами.

лллллл

Також встановлено, що крадіями лісу було загорнуто перешкоди створені державною лісовою охороною для попередження непланового заїзду до лісу.

За фактом незаконної рубки дерев розпочато кримінальне провадження. Сума завданих збитків буде встановлена згодом державною екологічною інспекцією.

Тернопільське обласне управління лісового та мисливського господарства закликає громадськість активно співпрацювати з державною лісовою охороною та у разі виявлення фактів незаконної рубки дерев звертатися на телефон гарячої лінії управління 098 810 09 58 або 102.