На Тернопільщині майже 2,5 тисячі літрів підпільного спирту намагались переслати поштою

ф2Вилученого незаконного спирту вистачило б на виготовлення майже 12 тисяч пляшок фальсифікату.

“Лівий” спирт, повідомляє ГУ ДФС у Тернопільській області, виявили під час операції “Акциз” співробітники податкової міліції ГУ ДФС в області, Управління Служби безпеки України в області за процесуального керівництва прокуратури Тернопільської області.

Встановлено, що один із мешканців Тернопільщини пересилав спирт особам, які займаються незаконним виготовленням алкогольних напоїв, через службу кур’єрської доставки.

Отримавши інформацію про чергове оформлення вантажу зі спиртом, правоохоронці призупинили його відправку.

У ході слідчих дій, санкціонованих судом, вилучено майже 2,5 тис. літрів спирту. Якщо б вилучений працівниками податкової міліції спирт потрапив у незаконне виробництво, то його було б достатньо для виготовлення майже 12 тис. пляшок горілки, а втрати бюджету від ненадходження акцизного податку перевищували б 300 тис. гривень. ф1

Триває досудове розслідування.

Загалом же з початку року співробітники податкової міліції Тернопільської області з незаконного обігу вилучили товарів підакцизної групи на 6,2 млн гривень. За результатами судового розгляду прийнято рішення про конфіскацію вилучених з незаконного обігу спирту та алкогольних напоїв на суму 3,4 млн гривень.