На Тернопільщині двох чоловіків притягнули до адміністративної відповідальності за незаконне видобування корисних копалин

фото: державна екологічна інспекція в Тернопільській області
фото: державна екологічна інспекція в Тернопільській області

Зокрема, у Кременецькому районі припинено незаконне видобування корисних копалин, повідомляє державна екологічна інспекція в Тернопільській області. 

Самовільне користування надрами на території Розтоцької сільської ради Кременецького району встановлено Державною екологічною інспекцією у Тернопільській області у результаті рейдової перевірки, проведеної за отриманою інформацією наприкінці серпня цього року.

На гарячому затримано двоє громадян, які за допомогою трактора та вантажного автомобіля встигли завантажити 1м3 будівельної сировини. Свої дії громадяни пояснювали необхідністю підсипання дороги.

Обох порушників притягнуто до адміністративної відповідальності за ст.47 КУпАП і накладено максимальні розміри штрафу по 510 грн. на кожного. Крім цього їх зобов′язано відшкодувати збитки на суму 5000грн.

Незаконний видобуток корисних копалин припинено.

Розтоцького сільського голову зобов’язано посилити контроль за недопущенням самовільного користування надрами на своїй території.