На Тернопільщині доукомплектовують військові частини

ВійськаЗбори приписного складу військових частин області, а відтак – їх доукомплектування розпочали на Тернопільщині у зв’язку з напруженою ситуацією у Криму.

Читайте також. У військових комісаріатах Тернопілля триває запис добровольців

Про це 3 березня під час брифінгу повідомив виконуючий обов’язки голови Тернопільського обласного воєнного комісаріату полковник Володимир Катинський.

– Оскільки ситуація в південно-східних регіонах України погіршується, маємо завдання здійснити підготовчі заходи щодо проведення мобілізації людських і транспортних ресурсів, – пояснив полковник. –  Наразі проводимо збори приписного складу, тобто тих спеціалістів, які приписані до військової частини. У разі проведення мобілізації їх викликатимуть першими.  У військових частинах – бойовий дух, ми готові виконувати всі завдання, які перед нами будуть поставлені.

Читайте також. Самооборона Майдану в Тернополі змінила адресу і статус

Штат військових комісаріатів – невеликий, оскільки відбувалося масове скорочення, тому після військових зборів їх доукомплектують.

- Масові скорочення, експерименти, знищення матеріальної бази, призначення засланих московських козачків на найвищі військові посади – все це було заздалегідь покликано вщент зруйнувати Українську армію. І Янукович майже впорався із завданням Путіна, - вважає заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра. - Так, наша армія нині - не в найкращому стані, але жоден військовий і миті не вагатиметься, коли доведеться стати на захист суверенітету держави. Путін та його лакеї не врахували одного: українці - вірні своїй країні до останнього подиху. Так було, є і буде. Спільна ж боротьба проти агресора ще більше згуртує нас.