На Тернопільщині ДАІшника засудили за фальсифікацію протоколів

Фото: styknews.info
Фото: styknews.info

За підроблення протоколів про адмінправопорушення працівника ДАІ засуджено та звільнено зі служби в органах внутрішніх справ.

Прокуратурою підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно інспектора ВДАІ МГБ УМВС України в області за фактом зловживання службовим становищем та підроблення документів.

Інспектор ДАІ, щоб покращити показники у роботі, вдався до фальсифікацій протоколів про адміністративні правопорушення за керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння та без відповідних документів.

Окрім того, правоохоронець зазначав у протоколах свідками вчинених правопорушень жителів Підгаєцького району, які насправді нічого про них не знали та не були присутні при складанні процесуальних документів.

За фактом зловживання владою та службовим становищем працівником міліції, прокуратурою розслідувано кримінальне провадження та направлено до суду обвинувальний акт з угодою про визнання винуватості.

Вироком Підгаєцького районного суду обвинуваченого засуджено до 5 років позбавлення волі з випробуванням на строк 1 рік 6 місяців, повідомляє прес-служба прокуратури у Тернопільській області.

На даний час він звільнений зі служби в органах внутрішніх справ.

Вироком суду колишнього працівника правоохоронного органу позбавлено спеціального звання – «лейтенант міліції».