На Тернопільщині чоловік з рушницею погрожував розстріляли сусідку-пенсіонерку

За сусідську сварку з рушницею в руках проти жителя Шумщини розпочали кримінальне провадження за статтею 129 ККУ – погроза вбивством.

До правоохоронців із заявою звернулася 60-річна жителька села Сураж. Жінка повідомила, що під час сварки сусід погрожував їй фізичною розправою при тому тримав у руках мисливську рушницю.

Слідчо-оперативна група, прибувши на місце події, застала сусіда заявниці у нетверезому стані. Щоправда, рушниці при чоловікові не було. Останній не заперечував, що має у власності зброю, навіть усі дозвільні документи на неї представив, проте запевнив, що із сусідкою сварився без рушниці.

Читайте також: На набережній в Тернополі випадково підстрелили чоловіка

Однозначних свідчень не надали односельці конфліктуючих сусідів. Одні стверджували, що бачили чоловіка зі зброєю, інші казали – це фантазії жінки, котра вже не один рік в неприязних відносинах із родиною.

Аби не допустити протиправного, правоохоронці вилучили у 58-річного чоловіка зброю, набої та дозвільні документи. Розпочато кримінальне провадження за частиною першою статті 129 ККУ. Проводиться досудове розслідування, повідомляють у поліції.