На Тернопільщині 31 липня-1 серпня – Дні жалоби

жалобаНа знак скорботи за загиблими у Дні жалоби 31 липня-1 серпня на території області приспустять Державні Прапори України.

На всіх адміністративних будівлях органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств та закладів, державних підприємств, установ, організацій на території області стяги будуть із траурною стрічкою, повідомив сайт ОДА 30 липня.

Читайте також. Скорбота: у зоні АТО загинув тернополянин – Володимир Гарматій

Згідно із розпорядженням голови Тернопільської облдержадміністрації Олега Сиротюка за № 290, два дні – 31 липня та 1 серпня у Тернопільській області оголосили Днями жалоби у зв’язку із загибеллю у зоні проведення антитерористичної операції жителя с. Верхівці Густинського р-ну Миколи Ігоровича Руснака – оператора 2-го протитанкового відділення протитанкового взводу 2-го механізованого батальйону військової частини – ПП В4680, а також мешканця Заліщиків Ореста Арсеновича Квача – бійця 24-го батальйону територіальної оборони «Айдар».

Читайте також. На сході загинув ще один житель Тернопілля – Орест Квач (Відео)

Також на Тернопільщині доручили відмінити проведення розважально-концертних заходів, спортивних змагань і внесли відповідні зміни до програм теле- та радіопередач Тернопільської обласної держтелерадіокомпанії.