На Тернопільщині 1,6 млн грн заплатили за витяги з кадастру про земельні ділянки

кЗа послуги, надані головним управлінням Держгеокадастру Тернопільської області до бюджетів краю перерахували більше 1,7 млн грн. Найбільше платили за витяги з кадастру про земельну ділянку.

— За надані платні послуги в земельній сфері за сім місяців цього року до бюджетів області перерахували більше 1,7 мільйона гривень, — зазначає начальник головного управління Держгеокадастру Тернопільської області Іван Кузь. — Найбільші надходження — 1,6 мільйона гривень бюджети отримали за послуги з надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Державні кадастрові реєстратори надали більше 18 тисяч таких документів.

Загалом фахівці Держгеокадастру області надали населенню більше 100 тис. адміністративних послуг. З них 83 тисячі — безоплатно. Решту 19 тис. — на платній основі.

За словами Івана Кузя, найчастіше громадяни зверталися щодо державної реєстрації земельної ділянки, надання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки, надання довідки з державної статистичної звітності про наявність земель і розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями.