На Тернопілля ввели додаткові заходи безпеки на газогонах і стратегічних об’єктах (Відео)

газВибух на газопроводі, який трапився 14 травня на Прикарпатті, – терористичний акт, запевняють у міліції.

Читайте також. Інвестиції – індикатор роботи влади на Тернопіллі (Фото, Відео)

Тож тепер на Тернопільщині ввели додаткові заходи безпеки. Зокрема, кількість людей, які щоденно обходять газопроводи та газові мережі в області збільшили вдвічі. Цілодобово чергуватиме і більше аварійного транспорту.

Нагадаємо, 14 травня на Франківщині на міжнародному газопроводі Уренгой – Помари – Ужгород стався вибух. Тамтешні правоохоронці переконані, що це – теракт. Відомо, що на місці події знайшли фрагменти вибухового пристрою. Тим часом, політики вважають, що теракт на газопроводі – не випадковість. Начебто Росія хотіла довести ЄС, що Україна не може навіть виконувати економічні зобов’язання через те, що в країні – хаос.

Читайте також. Тернопільський район: компанія хлопців крала все, що можна було вигідно продати

– Згідно з інформацією ЗМІ, на Прикарпатті стався теракт – підрив газогону високого тиску магістрального газопроводу, який постачає газ в Європу і внаслідок зриву вибухової речовини утворились діри, через які стався витік газу, – розповів головний інженер “Тернопільміськгазу” Володимир Даткун.

Відрадно, що на Тернопільщині система газопостачання – здебільшого під землею, каже пан Даткун. Частина газопроводів прокладена через залізничні переїзди та мости. Їх посилено охоронятимуть, бо це – об’єкти підвищеної небезпеки.

– Проводиться щоденний обхід газопроводів нашими працівниками, на вихідні введуть додаткове чергування, також посилена техніка, чергові автомобілі є цілодобово на випадок виникнення можливих аварійних ситуацій, – каже Володимир Даткун.

Довідково. Про будь-які підозрілі події, свідками яких можуть стати жителі сіл чи містечок Тернопільщини, просять відразу повідомляти міліцію. У “Тернопільміськгазі” кажуть: газовики додатково перевіряють і стан газопостачання у житлових будинках, усе – через вибух газу у Миколаєві.