На Тернопіллі злодії крадуть бичків, прихоплючи… відеореєстратори та відеокамери

злодійДвох бичків вагою 400, 200 та ще одне зовсім маленьке викрали з корівника невідомі.

Інформація про це надійшла до чергової частини Бережанського райвідділу міліції від приватного підприємця, повідомляє сайт «Досьє 102» 10 листопада.

Читайте також. Теребовлянщина: злодії крали і товар з магазину, і капусту з городу

– Близько другої ночі невідомі проникли на територію фермерсько-господарського підприємства, що в селі Літятин, – каже начальник районного відділу Петро Процик. – Саме там біля корівника під наглядом відеокамери та “електропастуха” випасався 400-кілограмовий бик.

Невідомі від’єднали усю техніку, вивели бика із загороди. Прихопили з корівника із собою ще двох тварин (на 200 і 40 кілограмів). Забрали зловмисники також відеореєстратор та відеокамеру. Розмір завданих збитків встановлюють. На місці злочину працювала слідчо-оперативна група.

Читайте також. Чортківський район: з обійстя злодії винесли 30 тис. грн, 14 тис. євро і понад 3 тис. доларів

Ще одне повідомлення зафіксували правоохоронці про крадіжку великої рогатої худоби, але вже в Ланівцях. Мешканка райцентру заявила, що невідома особа близько 22 год. викрала її корову, яка була на пасовищі поблизу господарства.

У ході проведення оперативно-розшукових заходів, працівникам відділу кримінальних розслідувань Лановецького райвідділу вдалося оперативно вийти на слід зловмисника. Ним виявився двадцятисемирічний безробітний житель Шумського району. У скоєному він зізнався.

Довідково. Правоохоронці звертаються до всіх, хто чув чи бачив щось поблизу фермерського господарства, повідомити у чергову частину за номером – (03548) 2-12-45 або на “102″.