У Чорткові на Тернопіллі живе юнак – “Найстильніший українець” (Фото)

магегаЧарівний і дуже стильний хлопчик Арсен Магега з Чорткова, що на Тернопіллі, – володар гран-прі конкурсу “Найстильніший українець”.

Про це днями повідомили у групі конкурсу “Самая Стильная Украинка/Украинец“. Самі змагання відбувалися 10 березня.

Читайте також. Із проекту «100 кращих тернополян» уже дискваліфікували 16 кандидатур

Змагалися там дуже сильні дітки з різних регіонів: Харків, Рівне, Вінниця, Дніпропетровськ, Київ, Полтава, Тернопіль, Житомир, повідомили у “Продюсерский центр красоты и таланта “INDIGO.

Власне, на сайті – sssmagazine.com/rebenok_golosovanie.html нещодавно відбувався конкурс серед юних красенів і красунечок. Там Арсена представили вже як професійну модель. Набрав хлопчина у голосуванні аж 5831 голос.

Саме завдяки цьому ми дізналися, що навчається Арсен у Чортківській школі №2. Захоплюється англійською мовою. Основне заняття – модель. Житель райцентру закінчив дитячу модельну школу “LS MODELS” у м. Коломия. Був ведучим “МІСС Коломия-2013″,”МІСС Коломия-2014”, а також різних конкурсів у Коломиї та Львові.

Читайте також. У Тернополі запланували великодні гаївки та освітній міжнародний обмін

Підліток займається бальними танцями, хіп-хопом. Брав участь у змаганні з бальних танців у категорії “Юніор 1+2 школа “Кубок КВІКСТЕПУ”, де зайняв друге місце. Він – учасник майстер класів літнього танцювального табору “DANCE camp”. Переможець інтернаціонального дитячого фестивалю модельного показу моди у Чеській Народній Республіці (Прага) “INTERBRILLIANT World summer – 2014”. “TOP POINT 2014” – у номінації “подіум-модель” (перша премія), у номінації “фотомодель” (друга премія).

Отримав дипломи:
– BEST MODEL OF FASHION SHOW;
– BEST DANCE PERFORMANCE;
– ABSOLUTE BEST MODELMAN.

До речі, на Всеукраїнському конкурсі краси і таланту «Міні Міс та Міні Містер Модель Україна – Всесвіт 2015», який проходив у День Валентина у клубі “Місто”, Арсен Магега отримав титул “Міні Містер Модель України”. Планує ще наш земляк незабаром підкорити і Туреччину – взяти участь у Всесвітньому конкурсі “MISTER WORLD JUNIOR-2015”.

Довідково. Фото юнака – зі сторінки у “вКонтактах” – http://vk.com/magega.

Софія Левицька