На Тернопіллі згадали генерала Романа Шухевича (Фото)

ShukhevychХвилиною мовчання та вдячними словами вшанували сьогодні Героя України, генерала Романа Шухевича. Про це повідомив сайт ОДА ввечері  5 березня.

Нагадаємо, 5 березня виповнилося 64 роки з дня трагічної загибелі Тараса Чупринки, творця дисциплінованої, всенародної збройної сили під назвою УПА.

Читайте також. Уперше в Україні: тернопільські студенти створять живий ланцюг із поезій Кобзаря

Голова Тернопільської обладміністрації Олег Сиротюк, очільник облради Василь Хомінець і керівник Штабу національного спротиву Володимир Стаюра разом з громадою пом’янули українського героя в селі Заболотівка Чортківського району та у селі Гуків Хмельницької області.

- Пам'ять про героїв повинна жити у наших серцях і ми мусимо захищати нашу землю від ворогів, як це робили у минулому національні герої, а в наш час  загиблі небесної сотні, - сказав голова області Олег Сиротюк. - Це наша земля, це земля наших батьків і наших дітей, які мають жити на ній щасливим життям. Приклад борців за вільну Україну є зразком на який ми повинні орієнтувати своїх дітей та онуків. Наше підростаюче покоління, яке полягло на Майдані, довело, що вони гідні герої своєї Батьківщини та своїх предків.

Читайте також. Бюджет Тернопілля на 2014 рік треба приймати якнайшвидше

Керівники краю поклали квіти до пам'ятника командиру армії безсмертних Романа Шухевича.