На Тернопіллі зареєстрували п’ять нових випадків переохолодження

холодВід переохолодження на Тернопіллі страждають і старі, і молоді, причому – і жінки , і чоловіки, повідомили в Управлінні Державної служби із надзвичайних ситуацій у Тернопільській області. 

Читайте також. Люди на Тернопіллі обморожують руки та ноги

Так, 5 лютого в Козівську центральну районну лікарню госпіталізували дві жительки рай центру. З діагнозом «Обмороження двох кистей рук  І-ІІ ступеня» у лікарню потрапила 26-річна пані, а з діагнозом «Обмороження І та ІІ пальців лівої ноги І-ІІ ступеня» – 15-річна дівчина.

Читайте також. Тернопілля: два випадки переохолодження – одна людина загинула

Натомість у в Підгаєцьку центральну районну лікарню  того ж дня з діагнозом «Обмороження пальців правої кисті ІІ ступеня» госпіталізували 50-річного жителя села Завалів. А Бучацьку центральну районну лікарню з діагнозом «Обмороження пальців обох кистей ІІ ступеня» – 45-річного жителя села Сновидів. Того ж дня, о 15.15, в Тернопільську міську лікарню №1 з діагнозом «Загальне переохолодження» в лікарню потрапив 53-річний місцевий житель.

Довідково. Державна служба України з надзвичайних ситуації нагадує: для попередження випадків травмування та загибелі людей внаслідок низьких температур в області діють пункти обігріву.