На Тернопіллі захищають майнові та житлові права дітей-сиріт

P4240010-nЗа позовами прокурорів Гусятинського та Лановецького районів діти-сироти отримають у власність житло та землю.

Так, прокурор Лановецького району пред’явив до суду позов в інтересах місцевої дитини-сироти щодо визнання за нею в порядку спадкування права власності на частину квартири, розташованої у центрі Ланівців.

Читайте також. Підгаєцький район: підприємця змусять повернути громаді 30 га землі

Те житло дитина успадкувала після смерті матері, однак через відсутність правовстановлюючих документів на квартиру, вона не могла оформити на неї право власності.

З аналогічним позовом звернувся до суду прокурор Гусятинського району щодо визнання за дитиною-сиротою в порядку спадкування за законом права власності на земельну ділянку її покійного батька. Прокурор у судовому порядку виступив на захист прав неповнолітньої дитини у зв’язку з тим, що за життя спадкодавця не видані правовстановлюючі документи на спадкове майно, тому неповнолітня дитина не мала змоги нотаріально оформити право власності на землю площею 3,72 га, вартістю 73 тис. грн, що розташована на території  Хоростківської міської ради.

Читайте також. Чортків: орендаря змусять сплатити 170 тис. грн боргу за користування землею

Наразі суди задоволили позовні заяви прокурорів у повному обсязі.

Софія Левицька