На Тернопіллі – вже 1424 переселенці зі сходу України та Криму

top-photoЗ тимчасово окупованої території та зони проведення АТО до Тернопільської області станом на 23 вересня прибули 1424 особи. Серед них – 424 неповнолітніх.

До речі, лише 247 осіб з Криму, із зони проведення АТО  – 1177 осіб, повідомив сайт ОДА.

Читайте також. Набувати статут безробітного переселенцям стало простіше – роз’яснення фахівця з Тернополя

Усі прибулі тимчасово розміщені в приватному секторі, в об’єктах соціального захисту та готелях області. Інформація про розміщення цих громадян щоденно уточнюється із департаментом соціального захисту населення Тернопільської ОДА.
За словами голови Тернопільської обласної державної адміністрації Олега Сиротюка, поселенню та адаптації жителів східних областей на Тернопільщині сприяють максимально. Родинам допомагають знайти житло та роботу. Дітей влаштовують у навчальні заклади.

Читайте також. “Галичина може всю Україну взяти за руку і повести в Європу”, – каже Микола Яковина (Відео, Фото)

Власне, інформацію про житло, яке пропонують для тимчасового проживання на території Тернопільської області можна знайти на сайті «Інформаційний ресурс для громадян».

Довідково. Перелік об’єктів державної та комунальної власності Тернопільської області, в яких можливе розміщення людей з інвалідністю та осіб похилого віку, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції. Таких об’єктів – 14.

Софія Левицька