На Тернопіллі в учнів активно формують інтерес до робітничих професій (Фото)

Фото0378Акцію «Випускник» провели фахівці Монастириського районного центру зайнятості (РЦЗ) у Ковалівській загальноосвітній школі.

Профорієнтаційний захід мав на меті сформувати в учнів пізнавальний інтерес до робітничих професій, розширити світогляд і поглибити знання про фаховий світ. Загалом у профорієнтаційному заході взяли участь 50 учнів загальноосвітньої школи.

Читайте також. На Тернопіллі учням розповідають про помилки, що виникають при виборі фаху (Фото)

– Обираючи професію, потрібно ознайомитися з інформацією про неї, визначити сферу майбутньої діяльності, скласти уявлення про власні інтереси, здібності та нахили, – зауважила спеціаліст з профорієнтації Уляна Головко.

Фото0381Школярі ознайомилися зі станом місцевого ринку праці, з послугами служби зайнятості, зокрема, для молоді, ринкоутворюючими підприємствами Монастирищини, тенденціями щодо працевлаштування за актуальними професіями.

Читайте також. Як у Тернополі школярам показували професії… зсередини (Фото)

Директор Ковалівської школи Марія Слюсарчин висловила вдячність службі зайнятості за «Профорієнтаційний термінал”, свого часу встановлений у школі. Вона наголосила, що цей апарат, у якому, окрім інформації про професії, навчальні заклади, є чимало цікавих тестових завдань, загадок, порад і рекомендацій. Отож, він - незамінний порадник для підростаючого покоління у визначенні майбутнього фаху, дає адекватне уявлення про ринок праці та стратегію поведінки на ньому.

Софія Левицька. На фото - під час проведення акції «Випускник»