На Тернопіллі в Мистецькій резиденції ім. Назарія Войтовича відкривають керамічну майстерню

1На Тернопіллі у с.Травневому в Мистецькій резиденції ім. Назарія Войтовича 31 березня о 15 год. відкривають керамічну майстерню. Перед Великоднем у світ традиційної кераміки у керамічній майстерні запрошують зануритись разом із молодою майстринею та активісткою – Оленкою Котляр, представницею громадської організації «Родина Героїв «Небесної Сотні», котра у пам’ять про Сашка Капіноса, кілька років поспіль організовує ряд заходів для дітей та молоді зі збереження народних традицій.

Спільними силами молоді творять нові можливості для резидентів, обладнують нові майстерні та продовжують ремонтувати будинок, але вже дуже хочеться, кажуть, творчості та веселих розмов у цьому домі. Тож 31 березня, о 15.00 тут відкривають Керамічну Майстерню, і першим творчим актом буде майстер-клас від Оленки Котляр, зі створення традиційного дива із глини – свищиків.

То цілком серйозна сімейна справа, тому запрошують батьків із дітками та дорослих, вибавити свою глиняну іграшку з унікальним звуком. Учасників просять взяти із собою робочий одяг, адже працюватимуть із свіжою глиною!

Проект втілюють разом з Congress of Сultural Activists / Конгрес Активістів Культури, Громадською Організацією «Родина Героїв Небесної Сотні», Молодіжним центром розвитку “МІСТ”

Все це стає можливим завдяки підтримці Кола Друзів Резиденції, котрі допомогли облаштувати майстерні, а також місцевим активістам, що допомагають з будівельними роботами.