На Тернопіллі – святкування Дня Прапора по-автомайданівськи

автомайданОбласний осередок Всеукраїнського об’єднання «Автомайдан» репрезентують у суботу, 23 серпня, на Тернопільщині. 

Причому урочистості заплановані на два дні вихідних, інформують активісти. І пройдуть вони як у Тернополі, так і в Підволочиську.

Читайте також. Якщо начальник обласного ДАІ не усуне “рішал”, то сам матиме справу із “Автомайданом Тернопіль”

Програма свята:
– 10.00 – автомайданівці піднімуть Державний Прапор України в Підволочиську. Всечесні отці освятять 70 прапорів, які представники громадської організації розвезуть сім’ям бійців Підволочиського району, які воюють в АТО. Прапори висітимуть на їхніх будинках до перемоги.

– 13.00 – на річці Збруч відбудеться символічне єднання Тернопільського і Хмельницького «Автомайданів».

– 14.00 – на площі Героїв Євромайдану у Тернополі відбудеться з’їзд автомайданівців Західної України і брифінг.

Читайте також. “Команду Хоптяна” не можуть звільнити через відсутність закону про люстрацію (Фото)

– Очікується участь колег з Рівного та Хмельницького, а також засновника ВО «Автомайдан» Сергія Хаджинова та координатора в Західному регіоні – Олексія Духа, – кажуть активісти. – До акції автомайданівців долучаться дружні громадські організації, зокрема, представники Об’єднання заради громади «Ядро», до якого входить ТО ВО «Автомайдан».

Власне, має бути красиво, цікаво і символічно – хлопці будуть машинами із логотипом ВО “Автомайдан”, із прапорами.

Довідково. ГО “Майдан Тернопіль” запрошує також у неділю, 24 серпня, в село Гаї Шевченківські. Там о 13 год. – відкриття пам’ятника Героям «Небесної сотні».