На Тернопіллі створили осередок руху “Чистих сердець”, або “Справжня любов чекає” (Фото)

осн33Рух «Справжня любов чекає» започаткували у Тернопільсько-Зборівській архиєпархії УГКЦ.

Членами молодіжно-мирянського руху стали 11 дівчат із колегіуму для дівчат «Знамення», який діє у селі Зарваниця (Тернопільщина).

Читайте також. У храмі Святого пророка Іллі у Тернополі діятиме кабінет сімейного лікаря (Фото)

Так, 6 грудня духівник руху отець Олег Кобель, священик Стрийської єпархії УГКЦ, прибув у навчальний заклад і прийняв молитовну обіцянку від дівчат дотримуватися чистоти помислів, намірів, почуттів і плекати християнські чесноти. Про це повідомляє сайт місцевої архиєпархії УГКЦ

Священик прибув на запрошення директора колегіуму Анни Зварич. Отець розповів дівчатам про історію та основні цілі руху «Справжня любов чекає», його актуальність у теперішній час.

- Молодіжний рух «Справжня любов чекає» ставить перед собою завдання донести до середовища молоді важливість зберігання дошлюбної чистоти та належного приготування до подружжя, - зазначив отець Олег. - Рух - це український відповідник міжнародного руху «True Love Waits», який у світі налічує понад 2,5 млн активних членів.

Читайте також. Митрополит Василій Семенюк у новому храмі охрестив Софійку Українець (Фото)

Колегіантки переглянули презентацію свідчень молоді, які є дійсними членами руху. Відтак відбулася Божественна Літургія, під час якої 11 колегіанток склали молитву-обіцянку та стали учасницями руху. Дівчата одягнули на палець перстень, який свідчить про належність до руху. Усі тримали запалені свічки, одна з колегіанток тримала білу троянду, як символ дівочої чистоти.

- Про рух «Чистих сердець», або «Справжня любов чекає» я чула давно, шукала інформацію в Інтернеті, - каже Руслана Звір, учениця 11-го класу. - На зустріч приїхала наша випускниця Христина Зембіцька, яка навчається в УКУ та є членом руху. Вона запалила мене думкою теж вступити. Я дуже чекала цього дня. Дякую Богу і Пресвятій Богородиці. Радію, що ми склали присягу і тепер у нас є свій осередок Руху.

Читайте також. Тернопільський Благодійний фонд «Карітас» відзначає 20-річчя (Фото)

- Завжди та в усьому Бог є нашим початком, кінцем і нашою метою, - ділиться враженнями після події Анна Зварич. - Ще 3 грудня у нас був день духовної віднови, на якому отець Василь Сліпчук у духовних розважаннях над Святим Письмом порушив досить актуальні теми. Сьогоднішня зустріч покликала вихованок до життя у чистоті, яке катастрофічно зникає з карти світу.

Це все відбувалося у тиждень гарного Богородичного свята, нагадала пані Зварич. Вона підкреслила, що саме Пресвята Богородиця є покровителькою закладу у Зарваниці. І саме Вона є найкращим прикладом у вихованні дівчат.

Софія Левицька