На Тернопіллі – самовільно зайняті землі та незаконні будівництва

прокуратура-nКримінальне провадження триває за фактом самовільного зайняття земельної ділянки у Ланівцях, на території залізничної станції та незаконного будівництва на ній господарських споруд.

Читайте також. Тернополяни заробили більше 2 млн грн на продажу нерухомості

Розпочала його Тернопільська прокуратура з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері, повідомили у прес-службі прокуратури Тернопільської області.

Читайте також. На Тернопіллі замахнулись на державне майно

Під час прокурорської перевірки з’ясували, що один з жителів Лановецького району за відсутності дозвільних документів звів дві господарські споруди та самовільно зайняв землю на території залізничної станції «Ланівці», відокремленого підрозділу «Тернопільська дирекція залізничних перевезень». Площа «складів» близько 50 кв. метрів – для будівельних матеріалів.

Під час досудового розслідування кримінального провадження нададуть правову оцінку бездіяльності адміністрації відокремленого підрозділу «Тернопільська дирекція залізничних перевезень» за невжиття заходів щодо звільнення самовільно зайнятих земель транспорту та припинення незаконного будівництва.

Довідково. Відомості щодо вказаного кримінального правопорушення внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст. 197-1 Кримінального кодексу України – «самовільне будівництво будівель або споруд на самовільно зайнятій земельній ділянці».