На Тернопіллі придбали право оренди на 1,4 тис. гектарів землі

1На Тернопіллі відбулося 43 земельних аукціони з продажу права оренди. На торги були виставлені права оренди 210 земельних ділянок державної власності сільськогосподарського призначення розташованих за межами населених пунктів. Загальна площа яких становила понад 2 тис.га. Стартовий розмір орендної плати по цих земельних ділянках — 2,82 млн грн.

— Упродовж 8 місяців 2018 року аграрії Тернопільщини придбали права оренди на 131 земельну ділянку сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 1,4 тисячі гектарів, — каже начальник Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Іван Кузь.

За його словами, під час торгів скасовано результати по 6 земельних ділянках у зв’язку з несплатою переможцем в установлений строк належної суми за придбаний лот. Визнано торги на 73 земельні ділянки такими, що не відбулися у зв’язку з наявністю лише одного учасника або відсутності учасників торгів.

За результатами реалізації права оренди на конкурентних засадах місцеві бюджети сільських рад, на території яких продавалось таке право, поповнились коштами від сплати річної орендної плати на 5,9 млн гривень. Розмір орендної плати в результаті торгів зріс у 2 рази від стартової ціни.

Середній розмір орендної плати по Тернопільській області переданих в оренду у 2018 році земель – 4,25 тис. грн/га.